Tajništvo: 02 450 10 90 | Odjava prehrane: 02 450 10 98 info@abesednjak.si
Select Page

Na četrtkov večer, 26. 5. 2022, je šolsko igrišče zaživelo. Besednjakov kino na prostem je združil generacije lokalnega in širšega okoliša. Obiskovalci so se lahko udeležili treh astronomskih delavnic pod vodstvom naših učencev, si privoščili sladoled, kokice ter pijačo in se slikali v našem zvezdnatem foto kotičku ter si ob 21. uri skupaj z nami ogledali film Vesolje med nami. Dogodek, katerega dejavnosti so izvajali naši učenci vse od 1. pa do 9. razreda, predstavlja bistvo našega delovanja v projektu POGUM in hkrati zaključni dogodek omenjenega projekta, ki se 31. 10. 2022 poslavlja. Ponosni smo nase, saj smo cel čas naše vključenosti s svojimi dejavnostmi dokazovali, da smo izjemno pomemben del svoje lokalne skupnosti ter da ji radi pomagamo.

Foto utrinki iz dogodka so v spodnji galeriji.

Sabrina Buzadžić

Foto: Rok Č. (Fotokrožek)

Prilagodi izgled strani