Tajništvo: 02 450 10 90 | Odjava prehrane: 02 450 10 98 info@abesednjak.si
Select Page

Tudi v tem šolskem letu so – izrednim razmeram navkljub – potekali literarni natečaji, na katerih so sodelovali tudi naši učenci.

Prav vsem in vsakemu posebej iskreno čestitamo!

Posebej pa izpostavljamo sedmošolko Elo Horvat, ki je edina z naše šole sodelovala na natečaju »A (se) štekaš?«, šestošolec Dino Mustafić je v kategoriji osnovnošolcev od 6. do 9. razreda osvojil priznanje na natečaju »Bodi pisatelj-ica 2021« (seznam nagrajenih del najdete na povezavi https://www.pionirski-dom.si/festivali/literarni-natecaj-2021-bodi-pisateljpisateljica/nagrade, razlago žirije pa  na https://www.pionirski-dom.si/festivali/literarni-natecaj-2021-bodi-pisateljpisateljica/program), na Festivalu otroške poezije »Rima raja« pa se je med številnimi prispevki učencev II. triade naša šestošolka Ajda Vrabič uvrstila med prvih 15 finalistov, razglasitev rezultatov oz. nagrajencev tega natečaja pa bomo spremljali 19. maja 2021.

Vsem mladim literatom želimo, da bi še najprej z veseljem in ponosno ustvarjali besedila v naši lepi slovenski besedi.

Prilagodi izgled strani