Glede na interes, ki so ga izkazali učenci s prijavo na interesno dejavnost, se bodo v šolskem letu 2019/2020 izvajale naslednje brezplačne interesne dejavnosti:

Interesna dejavnost Razred Priimek in ime izvajalca
Bralnice za učence s težavami branja 5. Alatič Tatjana
Motorika  1.a, 1.b, 4.b Babič Nataša
Spretni prsti 4., 5., 6. Brlič Tertinek Polona
Besednjakova šolska shramba  6., 7., 8., 9.  Buzadžić Sabrina
Iz pravljice v gledališče 

Dramska skupina Iskre

1., 2., 3.

9. 

Ćosić Dalija
Bralni klub (v sodelovanju Kajnik, Knezoci Kop)

Natečajko (v sodelovanju s Knezoci Kop)

6., 7., 8., 9.

6., 7., 8., 9.

mag. Čontala Piberl Polonca
Šah 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. Drevenšek Miran
Logika in razvedrilna matematika 8., 9. Fakin Peter
Otroški pevski zbor 3., 4. Groznik Boštjan
Hip hop 3., 4. Hanželič Tanja
Hrvaščina 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. Hrdlička Bergelj Vesna
Namizni tenis 6., 7. Idžojtič Božena
Aikido 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. Jerinič Dalibor
Folklora

Živali, moje prijateljice

3., 4., 5.

1., 2.

Jesih Tollazzi Tia
Kljunasta flavta 2., 3. Jurič Katarina
Bralni klub (v sodelovanju Čontala Piberl, Knezoci Kop)

Vesela šola

6., 7., 8., 9.

4., 5., 6., 7., 8., 9.

Kajnik Janja
Sproščanje (meditacije, vizualizacije) 3., 4. Knafelc Lili
Bralni klub (v sodelovanju Čontala Piberl, Kajnik)

Natečajko (v sodelovanju s Čontala Piberl)

6., 7., 8., 9.

6., 7., 8., 9.

Knezoci Kop Manuela
Badminton  7., 8., 9. Kolarič Marko
Pravljična joga 3., 4. Kompan Lunežnik Anja
Ritmična gimnastika 1., 2., 3., 4., 5., 6. Luzanava Svetlana / Gomzi Ana
Košarka 1., 2., 3., 4., 5. Kršić Rajko
Debaterstvo 6., 7., 8., 9. Kužner Polonca
Odbojka 1., 2., 3. ter 4., 5., 6.  Možič Peter
Hip hop 1., 2. Padjan Branko
Rokomet 1.,2., 3. Perčič Jože
Svet pesmi 5., 6. Pišek Saša
Gokart

Operater CNC stroja 

8., 9. 

8., 9. 

Podpečan Marko

 

Eko branje 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9. Pušnik Ina
Nogomet 1., 2., 3., 4. Širec Danijel
Tehnična podpora na šolskih prireditvah

Modelarstvo

6., 7., 8., 9.

5., 6., 7., 8., 9.

Vintar Marko

 

Cici zbor 1., 2. Vlasak Mateja
Angleško-nemško-slovenske pravljice 5.  Vrhovnik Lea, Nemec Jasmina, Zupanič Katja
Košarka za dekleta 1., 2., 3. 

4., 5., 6., 7., 8., 9.

Vodeb Nina
Kako biti srečen 6., 7., 8., 9. Vračun Žana
Nemščina 1., 2. Blažič Katja

Interesne dejavnosti se bodo izvajale pred oz. po pouku.

URNIK interesnih dejavnosti v šolskem letu 2019/2020