Spoštovane učenke in učenci.

Na spodnjih povezavah najdete navodila za delo na domu. Naloge, ki vam jih učitelji zastavljajo, opravljajte odgovorno in vestno. V primeru vprašanj so vam učitelji na voljo preko elektronske pošte. Z veseljem vam bodo pomagali.

NAVODILA za uporabo videokonferenčnega programa Zoom za učence
Kodeks in pravila obnašanja na videokonferencah


DESETI teden pouka na daljavo (25. 5. 2020 – 29. 5. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet).
V dokumentih so tudi informacije o načrtovanih videokonferencah.

Glavni in določeni izbirni predmeti se od ponedeljka, 25. 5. 2020, ponovno izvajajo v šoli po spremenjenem urniku.

Izbirni predmeti na daljavo:
Izbrani šport: NOGOMET (M. Kolarič)
– Nemščina 3 (J. Nemec)


DEVETI teden pouka na daljavo (18. 5. 2020 – 22. 5. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet).
V dokumentih so tudi informacije o načrtovanih videokonferencah.

Glavni predmeti:
MATEMATIKA (P. Fakin)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanović)
ZGODOVINA (T. Pozne)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
KEMIJA (S. Caf)
BIOLOGIJA (M. Svečko)
FIZIKA (M. Podpečan)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)
– GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik) – ta teden ni na urniku

Izbirni predmeti:
Računalništvo: MULTIMEDIJA (D. Žmavc)
Izbrani šport: NOGOMET (M. Kolarič)
Izbrani šport: ODBOJKA (M. Kolarič)
– Nemščina 3 (J. Nemec)

Fakultativni pouk in interesne dejavnosti:
Ni gradiv.


OSMI teden pouka na daljavo (11. 5. 2020 – 15. 5. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet). V dokumentih so tudi informacije o videokonferencah.

Glavni predmeti:
MATEMATIKA (P. Fakin)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanović)
ZGODOVINA (T. Pozne)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
KEMIJA (S. Caf)
BIOLOGIJA (M. Svečko)
FIZIKA (M. Podpečan)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik)

Izbirni predmeti:
Računalništvo: MULTIMEDIJA (D. Žmavc)
Izbrani šport: NOGOMET (M. Kolarič)
Izbrani šport: ODBOJKA (M. Kolarič)
Nemščina 3 (J. Nemec)

Fakultativni pouk in interesne dejavnosti:
Ni gradiv.


SEDMI teden pouka na daljavo (4. 5. 2020 – 8. 5. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet).

V tem tednu sta dva športna dneva in sicer v torek, 5. 5. in v petek, 8. 5. 2020.
Športni dan na daljavo, torek, 5. 5. 2020
Športni dan na daljavo, petek, 8. 5. 2020

Glavni predmeti:
MATEMATIKA (P. Fakin)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanović)
ZGODOVINA (T. Pozne)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
KEMIJA (S. Caf)
BIOLOGIJA (M. Svečko)
FIZIKA (M. Podpečan) – odpade zaradi dveh športnih dnevov v tem tednu (torek, 5. 5. in petek, 8. 5. 2020)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun) – odpade, ker je v torek, 5. 5. 2020, športni dan
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik) – odpade, ker je v torek, 5. 5. 2020, športni dan

Izbirni predmeti:
Računalništvo: MULTIMEDIJA (D. Žmavc) – odpade, ker je v torek, 5. 5. 2020, športni dan
Izbrani šport: NOGOMET (M. Kolarič)
Izbrani šport: ODBOJKA (M. Kolarič)
Nemščina 3 (J. Nemec)

Fakultativni pouk in interesne dejavnosti:
Ni gradiv.


ŠESTI teden pouka na daljavo (20. 4. 2020 – 24. 4. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet).

Glavni predmeti:
MATEMATIKA (P. Fakin)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanović)
ZGODOVINA (T. Pozne)
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – Predgovor in navodila
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – Dan Zemlje
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – PREVERJANJE (Prebivalstvo in naselja Slovenije)
KEMIJA (S. Caf)
BIOLOGIJA (M. Svečko)
FIZIKA (M. Podpečan)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)
– GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik), ni na urniku v tem tednu

Izbirni predmeti:
Računalništvo: MULTIMEDIJA (D. Žmavc)
Izbrani šport: NOGOMET (M. Kolarič)
Izbrani šport: ODBOJKA (M. Kolarič)
Nemščina 3 (J. Nemec)

Fakultativni pouk in interesne dejavnosti:
Ni gradiv.


PETI teden pouka na daljavo (14. 4. 2020 – 17. 4. 2020)

Torek, 14. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Sreda, 15. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)
Vabilo – Razpis jubilejne 30. Župančičeve frulice
Razpis za pesnike – Jubilejna 30. Župančičeva frulica

Četrtek, 16. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Petek, 17. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)


ČETRTI teden pouka na daljavo (6. 4. 2020 – 10. 4. 2020)

Ponedeljek, 6. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)
ŠPORT: Tedenski izziv – Fantje
ŠPORT: Moj tedenski dnevnik aktivnosti – Dekleta

Torek, 7. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Sreda, 8. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Četrtek, 9. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Petek, 10. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Želimo vam lepe velikonočne praznike!


TRETJI teden pouka na daljavo (30. 3. 2020 – 3. 4. 2020)

Ponedeljek, 30. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Torek, 31. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)
SLO_9_REŠITVE_ZA_30_3_2020

Sreda, 1. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Četrtek, 2. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Petek, 3. 4. 2020 (navodila za delo po predmetih)


DRUGI teden pouka na daljavo (23. 3. 2020 – 27. 3. 2020)

Ponedeljek, 23. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Torek, 24. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Sreda, 25. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Četrtek, 26. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Petek, 27. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)
BRANJE NA DALJAVO – Prežihova bralna značka


PRVI teden pouka na daljavo (16. 3. 2020 – 20. 3. 2020)

Ponedeljek, 16. 3. 2020 (navodila ostali predmeti)
Delovni_list_9a_POIMENOVANJE_IN_RAZVRŠČANJE_ORGANIZMOV

Torek, 17. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Sreda, 18. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Četrtek, 19. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)

Petek, 20. 3. 2020 (navodila za delo po predmetih)