Spoštovane učenke in učenci.

Na spodnjih povezavah najdete navodila za delo na domu. Naloge, ki vam jih učitelji zastavljajo, opravljajte odgovorno in vestno. V primeru vprašanj so vam učitelji na voljo preko elektronske pošte. Z veseljem vam bodo pomagali.

NAVODILA za uporabo videokonferenčnega programa Zoom za učence
Kodeks in pravila obnašanja na videokonferencah


Navodila učencem za pouk na daljavo:

ENAJSTI teden pouka na daljavo (1. 6. 2020 – 2. 6. 2020)

Učne vsebine so za ponedeljek in torek.

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)


DESETI teden pouka na daljavo (25. 5. 2020 – 29. 5. 2020)

Skupinska video srečanja ta teden: Naravoslovje,Francoščina.

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
ZGODOVINA (L. Cvetko)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
DRŽAVLJANSKA IN DOMOVINSKA KULTURA IN ETIKA (M. Svečko)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)
– NIP ŠPORT ZA SPROSTITEV (B. Idžojtič) | fantje | dekleta |
NIP Francoščina (D. Žunko)


DEVETI teden pouka na daljavo (18. 5. 2020 – 22. 5. 2020)

Skupinska video srečanja ta teden: Slovenščina, Angleščina, Zgodovina, Francoščina.

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
ZGODOVINA (L. Cvetko)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
DRŽAVLJANSKA IN DOMOVINSKA KULTURA IN ETIKA (M. Svečko)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik)
– LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun), ni na urniku v tem tednu

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)
NIP ŠPORT ZA SPROSTITEV (B. Idžojtič)
NIP Francoščina (D. Žunko)


OSMI teden pouka na daljavo (11. 5. 2020 – 15. 5. 2020)

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
ZGODOVINA (L. Cvetko)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
DRŽAVLJANSKA IN DOMOVINSKA KULTURA IN ETIKA (M. Svečko)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik) | Vprašanja
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)
NIP ŠPORT ZA SPROSTITEV (B. Idžojtič)
NIP Francoščina (D. Žunko)


SEDMI teden pouka na daljavo (4. 5. 2020 – 8. 5. 2020)

V tem tednu sta dva športna dneva in sicer v torek, 5. 5. in v petek, 8. 5. 2020.
Športni dan na daljavo, torek, 5. 5. 2020
Športni dan na daljavo, petek, 8. 5. 2020

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne)
ZGODOVINA (L. Cvetko)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
– DRŽAVLJANSKA IN DOMOVINSKA KULTURA IN ETIKA (M. Svečko)– odpade, ker je v petek, 8. 5. 2020, športni dan
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik)
– LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun), ni na urniku v tem tednu

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)
NIP ŠPORT ZA SPROSTITEV (B. Idžojtič) – preverjanje
NIP Francoščina (D. Žunko) | sadje in zelenjava | recept – jabolčni kompot


ŠESTI teden pouka na daljavo (20. 4. 2020 – 24. 4. 2020)

Gradiva in navodila so sedaj objavljena po predmetih za celoten teden (klikni na predmet).

Obvezni predmeti:
MATEMATIKA (S. Simonič)
SLOVENŠČINA (M. Knezoci Kop)
ANGLEŠČINA (A. Stojanovič)
NARAVOSLOVJE (S. Caf)
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – Predgovor in navodila
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – Dan Zemlje
GEOGRAFIJA (T. Pozne) – PREVERJANJE (Srednja, zahodna in severna Evropa)
ZGODOVINA (L. Cvetko)
TEHNIKA IN TEHNOLOGIJA (M. Podpečan)
DRŽAVLJANSKA IN DOMOVINSKA KULTURA IN ETIKA (M. Svečko)
ŠPORT – Fantje (M. Kolarič)
ŠPORT – Dekleta (B. Idžojtič)
LIKOVNA UMETNOST (Ž. Vračun)
– GLASBENA UMETNOST (M. Kresnik), ni na urniku v tem tednu

Neobvezni izbirni predmeti:
NIP NEMŠČINA (J. Nemec)
NIP ŠPORT ZA SPROSTITEV (B. Idžojtič)
NIP Francoščina (D. Žunko) | Okusi – sreda | Okusi – petek

Fakultativni pouk in interesne dejavnosti:
Ni gradiv.


PETI teden: 14. 4. – 17. 4. 2020

7a_torek_14_4_2020

7a_sreda_15_4_2020
Vabilo – Razpis jubilejne 30. Župančičeve frulice
Razpis za pesnike – Jubilejna 30. Župančičeva frulica

7a_četrtek_16_4_2020

7a_petek_17_4_2020


ČETRTI teden: 6. 4. – 10. 4. 2020

7a_ponedeljek_6_4_2020
ŠPORT: tedenski izziv – Fantje
ŠPORT: Moj tedenski dnevnik aktivnosti – Dekleta

7a_torek_7_4_2020

7a_sreda_8_4_2020
Učni list – francoščina

7a_četrtek_9_4_2020
Moj dnevnik aktivnosti – Šport za sprostitev

7a_petek_10_4_2020
Moj dnevnik aktivnosti – Šport za sprostitev


TRETJI teden: 30. 3. – 3. 4. 2020

7a_ponedeljek_30_3_2020

7a_torek_31_3_2020

7a_sreda_1_4_2020

7a_četrtek_2_4_2020

7a_petek_3_4_2020
Učni list – francoščina


DRUGI teden: 23. 3. – 27. 3. 2020

7a_ponedeljek_23_3_2020

7a_torek_24_3_2020

7a_sreda_25_3_2020

7a_četrtek_26_3_2020

7a_petek_27_3_2020

BRANJE NA DALJAVO -Prežihova bralna značka


PRVI teden: 16. 3. – 20. 3. 2020

7a_ponedeljek_16_3_2020

7a_torek_17_3_2020

7a_sreda_18_3_2020
Razredna ura, sreda, 18. 3. 2020

7a_četrtek_19_3_2020

7a_petek_20_3_2020