Z velikim zadovoljstvom in ponosni sporočamo, da smo kot šola uspešno kandidirali za pridobitev naziva “KULTURNA ŠOLA” za obdobje 2019-2024. Naziv smo pridobili s pestrim udejstvovanjem na številnih in raznolikih kulturnih področjih.

V KATEGORIJI POSEBNA PRIZNANJA smo prejeli:
Priznanje za posebne dosežke na področju gledališke dejavnosti

Naziv Kulturna šola nam pomeni potrditev odličnega dela na kulturnem področju, obenem pa tudi zavezo, da s svojim znanjem, ustvarjalnostjo, kreativnostjo in organizacijo raznolikih aktivnosti na vseh področjih kulture in umetnosti, tudi v prihodnje prispevamo h kulturnim dogodkom in tako krepimo vzgojo za kulturo naših učencev, naše mestne četrti in širše lokalne skupnosti.

Priznanja šolam – prejemnicam naziva, so bila podeljena v petek, 20. septembra 2019, v Mokronogu.

Hvala vsem, ki se trudite, da naša šola je in ostaja kulturna tudi v bodoče.

Koordinatorica kulturnih dejavnosti:
Dalija Ćosić