Na pustni torek, 5. 3. 2019, se je na naši šoli odvijal kulturni dan na temo glasbe, in sicer za učence od 1. do 3. ter od 6. do 9. razreda. Za vse učence se je ob deseti uri odvila prireditev, na kateri sta med drugim nastopila Marta Zore in Gojmir Lešnjak Gojc. Učenci naše šole so se znova izkazali – ne samo s svojim odnosom do glasbe, temveč tudi z izvirnostjo svojih kostumov. Ponosni smo, da ohranjamo in spoštujemo tradicijo pustovanja. Vse je odmevalo v pustnem duhu. Za malico smo imeli krofe, učenci od 6. do 9. razreda pa so imeli v okviru kulturnega dne zadnjo uro še pustno parado. Učenci smo nadvse uživali in vladal je prijeten, vesel duh. Šolski novinarji smo se odpravili po šoli, učence fotografirali in jih intervjuvali.

Doroteja Drevenšek, urednica šolskega časopisa

Slike iz pustnega dogajanja najdete v šolski galeriji.